Usługi w zakresie wyceny nieruchomości świadczymy dla Państwa od 1993 roku. Firma powstała w wyniku połączenia 2 podmiotów gospodarczych i do grudnia 2006 roku działała pod nazwą Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Maciej Mizera, Tomasz Lis. Od początku 2007 roku, wzbogaceni doświadczeniem i wiedzą, oferujemy swoje usługi jako Kancelaria Lis, Mizera i Wspólnicy Sp. z o. o.

Właścicielami firmy są:

mgr inż. Tomasz Lis - Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 170, uprawienia budowlane nr 297/PW/92.
Kontakt: tomasz_lis@krm.com.pl.

mgr inż. Maciej Mizera - Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 171, uprawnienia budowlane nr 154/PW/92.
Kontakt: maciej_mizera@krm.com.pl.

mgr Dorota Bepirszcz - Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 4225.
Kontakt: dorota_bepirszcz@krm.com.pl.

mgr Katarzyna Rakowska - Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 4230.
Kontakt: katarzyna_rakowska@krm.com.pl.

mgr inż. Małgorzata Grochowska-Pioch.
Kontakt: malgorzata_grochowska@krm.com.pl.


W skład zespołu wchodzą:

Joanna Krawiec- Sekretariat.
Kontakt: biuro@krm.com.pl.

mgr inż. Marcin Żak - Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 4954.
Kontakt: marcin_zak@krm.com.pl.

mgr Sebastian Mróz - Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 6317.
Kontakt: sebastian_mroz@krm.com.pl.

mgr inż. Piotr Walkowski - Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 6339.
Kontakt: piotr_walkowski@krm.com.pl.

mgr Piotr Jasnowski - Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 6886.
Kontakt: piotr_jasnowski@krm.com.pl.

mgr Barbara Kulka - Starszy Konsultant.
Kontakt: barbara_kulka@krm.com.pl.

mgr inż. Katarzyna Duś - Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego.
Kontakt: katarzyna_dus@krm.com.pl.

mgr Piotr Jasnowski - Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego.
Kontakt: piotr_jasnowski@krm.com.pl.

Joanna Gliszczynska - Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego.
Kontakt: joanna_gliszczynska@krm.com.pl.

mgr Weronika Domagalska - Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego.
Kontakt: weronika_domagalska@krm.com.pl.

mgr inż. Wioleta Kuźma - Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego.
Kontakt: wioleta_kuzma@krm.com.pl.


W trosce o wysoką jakość systematycznie uczestniczymy w szkoleniach z zakresu wyceny nieruchomości. Dobra organizacja zespołu, jego wiedza oraz bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości sprawia, że nasza firma jest w stanie wykonać każde zlecenie terminowo i rzetelnie.

Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych oraz Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego.

witamy | o firmie | jak działamy? | referencje | dla klientów | kontakt

design: Agencja Interaktywna Be1
tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie